Віра Савченко 5.ua

Сестрі Надії Савченко заборонили в'їзд у Росію до 2020 року

  Росія заборонила в'їзд на свою територію до 2020 року Вірі Савченко - сестрі незаконно утримуваної в Росії української льотчиці, депутата Верховної Ради та члена ПАРЕ Надії Савченко.

  Про це Віра Савченко повідомила у Фейсбуці.

  "На кордоні РФ працівник повідомив, що мені, Савченко В. В., заборонений в'їзд до РФ до 01.09.2020 року... Ініціатива ФСБ. Це те, що нам повідомив прикордонник РФ.  А як же "суд", я ж свідок на суді по справі Сестрички", - написала вона.

  Цю інформацію також підтвердили адвокати Надії Савченко - Марк Фейгін та Ілля Новіков.

  "Надія Савченко позбавлена тепер права на захист, оскільки сестра Віра була заявлена єдиним свідком на процесі", - написав Фейгін. Він також додав: "Ми будемо оскаржувати рішення органів ФСБ про заборону Вірі Савченко в'їжджати на територію РФ".

  На своїй сторінці у Twitter Фейгін повідомив, що "Надя ще не знає про те, що сестрі Вірі заборонили в'їзд до Росії" і підкреслив, що "У суді в четвер, 15 Жовтень захист Савченко зробить спеціальну заяву щодо винесеного заборони ФСБ на в'їзд в РФ Віри Савченко".

  Ілля Новіков своєю чергою заявив, шо заборона в'їзду Віри Савченко у Росію - "чудова новина. Захист навряд чи зміг би отримати з її свідчень на суді стільки користі, скільки принесе саме це рішення".

  Як повідомляв 5.ua, 12 жовтня 2015 року в російському Донецьку розпочалося чергове засідання у справі Надії Савченко. 

  Попередній матеріал
  Лавров підтвердив, що російське посольство у Сирії обстріляли із мінометів
  Наступний матеріал
  Малайзійський "Боїнг" збили військові РФ - Яценюк
  Теги:
  Loading...