Twitter / Mark Feygin

Савченко звільнять незалежно від вироку - Фейгін

  Фейгін стверджує, що свобода Савченко безпосередньо залежить від публічного факту доведеної її невинуватості

  Марк Фейгін, адвокат громадянки України Надії Савченко, яку судять у Росії, на своїй сторінці у Twitter висловив переконання, що українську льотчицю звільнять незалежно від вироку.

  "Савченко звільнять (незалежно від вироку), оскільки її невинуватість не викликає сумнівів ні у звинувачення, ні у суду, ні у Кремля", – написав адвокат.

  За словами Фейгіна, суд протягом усього процесу захищав свідків, винних у переслідуванні Савченко, від незручних запитань.

  Адвокат також написав: "Однак тому, що захист жорстко допитував фальсифікаторів і викрадачів, атмосфера суду не залишила шансів для тих, хто ухвалює рішення. Політичний публічний процес, який не передбачає компромісів з беззаконням, є вирішальним фактором для долі підзахисного. Свобода Савченко безпосередньо залежить від публічного факту доведеної її невинуватості. Факту, від очевидності якого не вдасться відмахнутися. Саме тому політична адвокатура залишається єдиним інструментом захисту політично переслідуваних осіб. Все інше – лукавство".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 8 лютого 2016 року, в суді російського Донецька, який розглядає справу українки, допитують російського слідчого Дмитра Маньшина, який допитував Надію Савченко в готелі Воронежа, куди її доправили після затримання співробітниками ФСБ Росії. 

  Нагадаємо, Надію Савченко у Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону. Українська льотчиця та її захист звинувачення відкидають і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили в полон сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії.

  Попередній матеріал
  Із трьох чиновників Хмельницької АЕС стягнуть більше 20 млн грн за оборудки
  Наступний матеріал
  Столичні рятувальники зняли школяра з відірваної від берега крижини (фото, відео)
  Теги:
  Loading...

  Фейгін: Київ і Москва домовилися про видачу Савченко

  Новіков оприлюднив матеріали СБУ про викрадення Савченко

  Савченко на допиті: Я ніколи не мала ніякої ненависті до росіян і до російськомовних

  Російське слідство не знайшло доказів винуватості Савченко - адвокат

  Фейгін: Суд продовжив арешт Савченко до 16 квітня 2016 року

  5 канал - трансляція наживо