Савченко 5.ua

Савченко відмовили у перенесенні слухань до Москви

Надії Савченко відмовили у перенесенні слухань до Москви із Донецька Ростовської області.

Про це "5 каналу" повідомив адвокат української льотчиці. Марк Фейгін назвав рішення політичним та прогнозованим. За його словами, для проведення суду в Москві були усі підстави. Також адвокати Савченко наполягали на тому, що засідання в російському Донецьку проводити незручно, небезпечно та дорого.

У прикордонне місто складно добиратися експертам та свідкам. Деякі з них, особливо з України, побоюються за своє життя. Адже ростовський Донецьк є проміжним пунктом між Росією та Донбасом, тож тут багато озброєних найманців. Крім того, сьогодні в місті відбулися мітинги антиукраїнського руху. За словами Фейгіна, це теж негативно впливає на учасників судового процесу.

"Суд відхилив без будь-яких на те серйозних підстав наше клопотання. Справа буде по суті розглянута в Донецьку. Тут ніщо не суперечить твердженню про відсутність правосуддя в Росії. Потрібно зараз набратися терпіння, максимально всі ті докази, які маємо у справі, і які ми, як сторона захисту намагаємося долучити, довести невинність Савченко, настільки очевидну і настільки кричуще ігноровану і судом і слідством, перш потрібно представити повноцінно належним чином у процесі в Донецьку і чекати рішення результату цієї справи", - зазначив Фейгін.

Нагадаємо, адвокати української льотчиці Надії Савченко вимагали, щоб її справу передали до Москви.

Попередній матеріал
На вихідних в Україні прогнозують суху та помірно теплу погоду
Наступний матеріал
Юрій Береза прокоментував відведення полку "Дніпро-1" з Пісків
Теги:
Loading...