Кадр із прямої трансляції

Савченко в суді: Якщо вироку чекати понад два тижні, то оголошувати його мені будете посмертно

  Українка не буде чекати, поки суд думатиме над вироком

  Українська льотчиця і народний депутат Надія Савченко, яку судять у РФ, заявила, що розпочне також сухе голодування, якщо суд візьме два тижні для винесення вироку. Про це вона сказала під час дебатів у суді в російському Донецьку, повідомляє у Twitter "Радио Свобода".

  "Якщо суд бере більше двох тижнів для винесення вироку, який і так визначено зверху, я включаю сухе голодування", - сказала Савченко і додала, що в такому разі оголошувати вирок будуть "уже посмертно".

  Українка також зазначила, що не чекатиме обміну: "Я не предмет торгу. Хочете обміняти ГРУшників на невинного? Занадто жирно для вас".

  "Дайте вже прокурорам стільки, скільки вони просять. Всі 23 роки. якщо будете думати більше двох тижнів, я чекати не буду. У мене все", - звернулася до суддів Савченко.

  Видання також поінформувало, що Надія Савченко повідомила, що погано почувається і просить зробити перерву в процесі до завтра. Суд погодився. Продовження призначили на 11:00 завтра.

  Нагадаємо, сьогодні раніше прокуратура Російської Федерації попросила суд засудити Надію Савченко до 23 років у колонії загального режиму. Прокурор заявив, що доказів сторони обвинувачення було достатньо для визнання Савченко винною.

  Попередній матеріал
  У Бразилії затримали віце-президента Facebook
  Наступний матеріал
  Москаль перейменував у закарпатському селі вулицю Леніна на Леннона
  Теги:
  Loading...