Савченко 5.ua

Савченко просить Генсекретаря ООН вплинути на Росію

  Льотчиця Надія Савченко просить міжнародну спільноту звернутися до російського керівництва з проханням перенести судовий розгляд її справи із Ростовської області.

  Звернення полоненої до Генерального секретаря ООН Бан Кі-муна, голови Парламентської асамблеї Ради Європи Анн Брассер, президента Європарламенту Мартіна Шульца на своїй сторінці у Facebook оприлюднив її захисник Марк Фейгін. Зокрема, Савченко просить посприяти в скасуванні рішення прокуратури Росії про розгляд її справи в Ростовській області. Це рішення, на думку Савченко, ухвалене з метою запобігти роботі захисників та зашкодити пресі висвітлювати судовий розгляд.

  Крім того, бранка написала, що її захисники постійно отримують погрози з боку прихильників так званих "ЛНР" та "ДНР". Надія Савченко наголосила на тому, що Росія і далі ігнорує її імунітет як члена Постійної делегації від України в ПАРЄ.

  Льотчицю та народного депутата Надію Савченко, уже рік незаконно утримують у Росії. Захист українки наполягає на її невинуватості. Зі слів адвокатів, доказів щодо причетності Надії до смерті журналістів не має. Кремль не чує закликів усього світу звільнити політичну бранку.

  facebook.com/mark.feygin

  facebook.com/mark.feygin

  Нагадаємо, МЗС України висловило категоричний протест у зв'язку з рішенням Генеральної прокуратури Росії направити справу Надії Савченко у Донецький міський суд Ростовської області.

  Попередній матеріал
  На Плутоні виявили вищі від Карпат льодяні гори
  Наступний матеріал
  Мотузяник: Ворог активізував бойові дії, 11 бійців АТО поранені, загинув один мирний житель
  Теги:
  Loading...