Віра Савченко 5.ua

Російський суд відмовився допитувати сестру Савченко як свідка

  Донецький міський суд Ростовської області Росії відмовився допитати сестру української льотчиці та народного депутата Надії Савченко - Віру.

  Про допит Віри Савченко як свідка захисту клопотали адвокати льотчиці, повідомляє "Радіо Свобода"

  Адвокат Ілля Новіков заявив: "Цього тижня Віра Савченко перетнула державний кордон у російському населеному пункті Гуково, і наразі перебуває в Донецьку, але у нас немає ніякої впевненості в тому, що якщо вона повернеться до України, її знову пропустять до Росії".

  У зв'язку з цим він просив суд змінити порядок дослідження доказів, допитавши її як свідка захисту.

  Проте, за інформацією адвоката Марка Фейгіна, суд відмовив у задоволенні клопотання, вважаючи його передчасним. І почав допитувати чергового свідка обвинувачення - одного з бойовиків.

  Як повідомляв 5.ua, 13 жовтня 2015 року ключовому свідку від захисту Вірі Савченко без пояснень заборонили в'їзд до Росії до 2020 року. Зауважимо, 19 жовтня 2015 року адвокати Надії Савченко повідомили, що її сестру Віру офіційно не пустили до Російської Федерації. Інцидент стався в аеропорту Пулково. Але пізніше, того ж 19 жовтня, Віру Савченко таки пустили до Росії. Нагадаємо, Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які торік улітку незаконно перебували під Луганськом, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів та незаконному перетині російського кордону. Савченко та її захист звинувачення відкидають.

  [social type="tw" url="https://twitter.com/intent/follow?screen_name=mark_feygin"]

  Попередній матеріал
  Прикордонники затримали громадян Ізраїлю та Молдови, які перебували в міжнародному розшуку
  Наступний матеріал
  Лисенко: за минулу добу на Донбасі поранений військовослужбовець
  Теги:
  Loading...