5.ua

Російська каральна система посилює тиск на Надію Савченко

  На українську льотчицю Надію Савченко, яка зараз перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Воронежа, намагаються чинити психологічний тиск.

  Про це повідомили учасники моніторингової групи, яка складається з українських правозахисників, дипломатів та рідних полоненої. За їхніми словами, Надію тримають в одиночній камері, не дозволяють зустрічі і намагаються перевести у психіатричну лікарню для проведення експертизи. За словами сестри льотчиці, таким чином слідство хоче повністю ізолювати Надію від світу та підірвати її психологічний стан.

  Віра Савченко розповіла: "Вона передала лист перед судом. Важко людині, і мені також. Світла не видно у кінці тунелю. Правова база – це чудово, але це не стосується такої країни, як РФ. Надя, відчувається, що їй морально важко – в цій одиночній камері, не чути ніякої мови знайомої. Непросто їй стає дедалі".

  Також в моніторинговій групі кажуть, що намагання російських суддів не допустити присутність Савченко під час розглядів справи у суді виглядає "дуже дивним". На останньому засіданні їй навіть не дали можливості виступити за допомогою відеозв’язку.

  Попередній матеріал
  Біля Маріуполя затримали мікроавтобус з боєприпасами
  Наступний матеріал
  В "Борисполі" пасажирам роздавали заборонені Путіним польські яблука
  Теги:
  Loading...