ЄС і Україна vestnik.in.ua

Представники ЄС наглядатимуть за судовими процесами над Савченко та Сенцовим

  Євросоюз відрядить своїх представників для моніторингу судових процесів над Надією Савченко та Олегом Сенцовим.

  Як повідомляє BBC Україна, про це говориться у листі верховної представниці ЄС з питань зовнішньої та безпекової політики Фредеріки Могеріні. "Верховний представник ЄС відзначила, що присутність представників міжнародної спільноти на зазначених засіданнях гарантуватиме прозорість перебігу "судових процесів" та слугуватиме нагадуванням, що ЄС очікує від РФ підтвердження зобов'язань з дотримання міжнародного права", - проінформувала речниця МЗС України Мар'яна Беца.

  За її словами, 16 липня голова українського МЗС Павло Клімкін надіслав своїм колегам у ЄС та Великій сімці, а також керівництву міжнародних організацій листи з проханням відрядити своїх представників а суди над Надією Савченко, Олегом Сенцовим та Олександром Кольченком, яких утримують у Росії. "Європейський Союз, як і вся світова спільнота, твердо виступає на захист Надії Савченко, Олега Сенцова та інших незаконно утримуваних у Російській Федерації громадян України", - заявили в МЗС.

  Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області Росії 30 липня почне розглядати кримінальну справу української льотчиці Надії Савченко. Сторона обвинувачення у ході суду у Ростові-на-Дону закидає Олегу Сенцову та Олександру Кольченку підпал офісу партії "Єдина Росія" в Сімферополі та підготовку низки терактів.

  Попередній матеріал
  Луценко: Першочерговою проблемою Закарпаття є силові структури області
  Наступний матеріал
  Майже в усіх областях України функціонують незаконні озброєні формування – Луценко
  Теги:
  Loading...