radiosvoboda.org

Після винесення псевдовироку Савченко оголосить сухе голодування

Українська бранка питиме воду лише перші 10 днів, а потім взагалі не вживатиме жодної рідини.

Про це повідомила сестра української льотчиці Віра Савченко.

Віра зазначила ,що відмова від їжі - це те, чого боїться російська сторона. Під час попереднього разу зупинити голодування Савченко просили представники Кремля. Тоді вони готові були пообіцяти все що завгодно. Серед них був і речник Путіна.

Водночас у суді над народним депутатом уже заслухали першого свідка захисту. Це керівник української громадської організації "Центр обміну полоненими" Володимир Рубан. Він повідомив, що після затримання Надії ватажки луганських бойовиків не хотіли відпускати Савченко. Мовляв, вона військовополонена і такі питання має вирішувати так звана "Рада республіки". Подробиці заяв Рубана телефоном розповів "5 каналу" адвокат Савченко Ілля Новіков.

"Він брав участь у переговорах про обмін полоненими, включаючи Савченко, в той самий день, коли її вивезли до Росії. Але його обманювали, продовжували ще два тижні брехати про те, що вона сидить все ще в Луганську, що її ще можуть обміняти. Ось її покажуть зараз - ось не зараз. Фактично він - це перше свідчення сторони захисту, він дуже ефективно, з документами, викрив ту брехню, яку наговорив Плотницький і його підлеглі про те, що Савченко відпустили", - зазначив Ілля Новіков.

Нагадаємо, у Росії відкрили кримінальне провадження щодо cестри Надії Савченко Віри. Її хочуть притягнути до відповідальності за неповагу до чеченського суду. 25 листопада Віру Савченко допитали в одному з кабінетів будівлі суду, де відбуваються слухання у справі Надії. Згодом сестру льотчиці відпустили під зобов'язання з'явитися на засідання суду.

Попередній матеріал
Сьогодні у Мінську відбудеться засідання Тристоронньої контактної групи
Наступний матеріал
Ввечері в районі Зайцевого відбулося бойове зіткнення – штаб АТО
Теги:
Loading...