Савченко 5.ua

Омбудсмен РФ з'ясувала місцезнаходження Савченко

  Українську льотчицю і народного депутата Надію Савченко буде доставлено в СІЗО Ростовської області 25 липня.

  Про це повідомляється на сайті уповноваженого з прав людини в Росії. "Уповноваженим з прав людини в Росії Еллою Памфіловою отримано відповіді на офіційні запити в Генеральну прокуратуру Російської Федерації і ФСВП Росії про місцеперебування Надії Савченко", - говориться в повідомленні.

  "17 липня 2015 року Надію Савченко етаповано плановою залізничною вартою в місто Ростов-на-Дону з прибуттям до місця призначення 25 липня 2015 року. Її тримання буде забезпечено в одному із СІЗО ГУФСВП Росії по Ростовській області, йдеться в офіційних відповідях. Її стан задовільний", - повідомляється на сайті. Також зазначається, що омбудсмен і надалі контролюватиме ситуацію.

  Донецький міський суд Ростовської області Росії 30 липня почне розглядати справу Савченко. "За результатами лінгвістичного дослідження Савченко Н.В. зізналася у виконанні роботи навідника", - говориться у справі, яку склав Слідчий комітет РФ. Адвокат Ілля Новіков стверджує, що методика використання СК "лінгвістичних експертиз" дозволяє приписати обвинуваченому будь-яке твердження або зізнання.

  Попередній матеріал
  Після того, як у Донецьку розмалювали машини ОБСЄ, місія обмежить свою активність
  Наступний матеріал
  Терористи посилили обстріли на всіх напрямках, за добу їх кількість сягнула 70 – прес-центр АТО
  Теги:
  Loading...