radiosvoboda.org

Надія Савченко почувається добре, попри голодування - адвокат

  Українка заздалегідь готувалася до голодування.

  Українська льотчиця й народний депутат Надія Савченко почувається добре попри голодування. Про це повідомив її адвокат Марк Фейгін, передає "Інтерфакс-Україна".

  За словами Фейгіна, його підзахисна заздалегідь готувалася до голодування.

  "Надія оголосила голодування. У цьому сумнівів немає. Вона до нього готувалася, накопичувала вагу. І, за її словами, перший тиждень голодування є для неї доволі легким. Поки інформації про стан здоров'я Савченко, яка викликала б побоювання, у захисту немає", - розповів адвокат.

  За його словами, сьогодні льотчицю у СІЗО відвідають її матір та сестра, а також представники Генерального консульства України в Ростові-на-Дону. А от заплановане на сьогодні судове засідання у справі Савченко скасували через завантаженість адвокатів. Наступне відбудеться 23 грудня, зазначив Фейгін: "У мене і в Іллі Новікова намічені інші судові процеси. А третій захисник - Микола Полозов - перебуває в лікарні, у нього порожнинна операція. Наступне засідання буде в середу. На ньому сторона захисту планує заявити про ще одне клопотання про залучення до справи українського адвоката Олександра Плахотнюка. На засіданні в середу нам у цьому відмовили".

  Нагадаємо, Надія Савченко, яку судять на території Російської Федерації, оголосила про голодування до кінця суду. 17 грудня російський суд продовжив арешт українській льотчиці Надії Савченко до 16 квітня 2016 року.

  Попередній матеріал
  Санкції дуже ефективно підточують російську економіку – Березовець
  Наступний матеріал
  Березовець: Розпочавши операцію в Сирії, Путін хотів виступити в новій ролі на міжнародній арені
  Теги:
  Loading...