YouTube / Радио Свобода

МЗС висловило протест у зв'язку із подовженням арешту Надії Савченко

  Протест у зв'язку із подовженням арешту Надії Савченко висловило Міністерство закордонних справ України.

  У відомстві наголосили, що Росія й надалі ігнорує статус Савченко як члена ПАРЄ, який надає імунітет. Крім того, не виконує взяті згідно з Мінськими домовленостями зобов'язання звільнити усіх заручників за принципом "всіх на всіх". Офіційний Київ вимагає від Москви негайно звільнити Савченко та інших громадян України, яких незаконно утримують у Росії.

  Чергове слухання справи Надії Савченко по суті має відбутися сьогодні в Донецькому суді Ростовської області. Учора російський суд відхилив апеляцію захисту української льотчиці щодо продовження її арешту. Засідання відбувалося в закритому режимі.

  Нагадаємо, 15 вересня міський суд Донецька Ростовської області продовжив арешт Савченко ще на шість місяців. В російському Мін'юсті допускали розгляд питання повернення Надії Савченко в Україну, однак після того як винесе вирок тамтешній суд. Слідчі Федерації звинувачують Савченко у причетності до вбивства двох російських журналістів на Донбасі торік у червні. Начебто вона наводила артилерійський вогонь. Обвинувачена ці закиди спростовує. Під час обстрілу Савченко вже перебувала у полоні.

  Попередній матеріал
  Захід не готовий ні до "заморожування" конфлікту на Донбасі, ні до його ескалації - Клімкін
  Наступний матеріал
  Штаб: У зоні АТО зберігається режим тиші та продовжується відвід озброєння
  Теги:
  Loading...