YouTube / Радио Свобода

МЗС висловило протест через початок у Росії незаконного судового процесу над Савченко

  Вітчизняне МЗС висловлює протест у зв'язку з початком у Росії незаконного судового процесу над народним депутатом Надією Савченко.

  Зовнішньополітичне відомство наголосило, що Російська Федерація продовжує нехтувати імунітетом українки як члена Парламентської Асамблеї Ради Європи. Крім того, сусідня держава ігнорує всі надані захистом докази її непричетності до інкримінованих злочинів. МЗС вкотре наголошує на сфабрикованості обвинувачень та грубому порушенні Російською Федерацією норм міжнародного права. Відомство закликає світову спільноту посилити політичний і дипломатичний тиск на Росію  з метою звільнення Надії Савченко.

  Нагадаємо, напередодні відбулося засідання суду по суті. Савченко назвала звинувачення брехливими, адже ніколи не стріляла у беззбройних та не була навідницею. А до полону потрапила ще до того, як загинули російські журналісти. Надія вимагає допитати її та свідків на детекторі брехні. У вівторок суд допитав представників сторони постраждалих. Українську ж бранку заслухають 29 вересня.

  Попередній матеріал
  Після засідання Генасамблеї ООН ситуація в Україні може дестабілізуватися - Клімкін
  Наступний матеріал
  Терористи обстріляли позиції сил АТО зі стрілецької зброї і гранатометів - штаб
  Теги:
  Loading...