Віра Савченко 5.ua

Кремль передумав: сестру Надії Савченко таки пустили до Росії

  Вірі Савченко спочатку відмовили у в'їзді до РФ, а потім таки пустили до країни.

  "Віру Савченко пустили. Спочатку відмовили, а потім пустили", – написав один із адвокатів української льотчиці, Марк Фейгін, на своїй сторінці у Facebook. Він вважає, що російська влада змінила своє рішення внаслідок публічного тиску: "Всім дякую. Це був приклад впливу публічністю на російську владу".

  Захист не має пояснення такій зміні рішення. Адвокат Ілля Новіков у своєму Twitter з цього приводу написав: "Ні, ми не знаємо, що це означає. Схоже, що подзвонили з самого верху і веліли дівчинці-прикордонниці помилитися в цифрі при перевірці паспорта".

  Інший адвокат, Микола Полозов, іронізує: "Все як у "Інтерстеллар" – ФСБ забороняє в'їзд Вірі Савченко в РФ на 5 років, але вони пролітають за тиждень". Загалом же він вважає таку поведінку російської влади ганебною: "Вся ця історія – стидобень і позорище".

  Нагадаємо, раніше сьогодні адвокати Надії Савченко повідомили, що її сестру Віру – свідка захисту в справі – офіційно не пустили до Російської Федерації. Інцидент трапився у аеропорту Пулково.

  Як повідомляв 5.ua, 13 жовтня стало відомо, що влада Росії заборонила в'їзд на свою територію до 2020 року Вірі Савченко - сестрі незаконно утримуваної в Росії української льотчиці, депутата Верховної Ради та члена ПАРЕ Надії Савченко.

  Попередній матеріал
  ГПУ не дала звільнити з-під варти міністра фінансів режиму Януковича
  Наступний матеріал
  У Львові відкрили пам'ятник бійцеві та фотокореспонденту Віктору Гурняку
  Теги:
  Loading...