Генконсул Україн 5 канал

Генконсул України в Ростові-на-Дону знову відвідав Савченко

Видимих ознак погіршення стану здоров'я Савченко немає

Генеральний консул України в Ростові-на-Дону знову відвідав українську льотчицю Надію Савченко. Про це "5 каналу" повідомив телефоном Віталій Москаленко. За його словами, видимих ознак погіршення стану здоров'я бранки немає. Припиняти голодування вона не планує і має намір виступити із заключним словом на завтрашньому засіданні суду в російському Донецьку. Про свій візит до українки консул уже доповів Президенту Петру Порошенку.

"Бачились з Надією, видимих змін немає, має намір завтра виступити в суді. Все, іду далі займатися справами, пов'язаними з Надією", - сказав Генеральний консул України в Ростові-на-Дону.

Із Надією Савченко консул бачився і напередодні. Тоді повідомляв, що у бранки з'явилася тахікардія. Загальний стан здоров'я оцінив як задовільний. Українська льотчиця голодує уже п'ятий день. Розпочала у п'ятницю, після того як так званий російський суд відмовив їй у виголошені останнього слова.

Нагадаємо, мама Надії Савченко звернулася до світових лідерів із закликом допомогти звільнити доньку із російської в'язниці. Напередодні Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС та США посилити тиск на РФ задля звільнення української льотчиці. Представники Євросоюзу і Сполучених Штатів висунули вимоги до РФ щодо негайного звільнення викраденої українки. 

Попередній матеріал
У Миколаєві відбувся молебень за повернення Савченко до України
Наступний матеріал
У Києві відбулася акція "Свободу Надії"
Теги:
Loading...

У Миколаєві відбувся молебень за повернення Савченко до України

В найближчі години до Савченко виїде група українських лікарів

США ще раз закликали Росію звільнити Савченко

Засновниця російської телекомпанії "Рен-ТВ" закликає Путіна звільнити Савченко

У ЄС вимагають негайно звільнити Надію Савченко

5 канал - трансляція наживо