Марк Фейгін / Twitter

Фейгін: Єдиний спосіб повернути Савченко в Україну - формально визнати вирок російського судилища

За інформацією адвоката Марка Фейгіна, екстрадиція може стати можливою не раніше, аніж у грудні.

Про це "5 каналу" телефоном повідомив адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін.

Він зазначив, що екстрадиція можлива у грудні, оскільки цьому має передувати судовий процес у Донецьку та оскарження його рішення у Ростовському суді. Зазначимо, що впродовж цього тижня три дні поспіль у Росії відбувалося слухання у справі української бранки. Учора суд оголосив перерву до наступного вівторка. За цей час російські судді начебто мають допитати свідків обвинувачення.

"Можливість така по конвенції припустима. Стосовно тих гарантій і вимог, про які заявляє Мін'юст, як умови такої передачі для відбування покарання, це визнання вироку російського суду і гарантія несення покарання в Україні призначеного їй по звинуваченню терміна. Це питання дискусійне. Тому що в тій ситуації, в якій зараз знаходиться Савченко, під судом у країні, де немає правосуддя - це єдиний шлях, як повернути Савченко назад додому", - зазначив Фейгін.

Як повідомляв 5.ua, напередодні один з адвокатів викраденої української льотчиці Надії Савченко повідомив, що її передадуть Україні впродовж півроку.

Нагадаємо, 29 вересня російська громадська організація опублікувала відео захоплення української льотчиці Надії Савченко.

Попередній матеріал
Росіяни готові йти на поступки для того, щоб повернутися в ПАРЄ – Береза
Наступний матеріал
Головний фінансовий тягар відповідальності за окуповані райони має лягти на гаманець російського платника податків – Портніков
Теги:
Loading...