5 канал

Фейгін прокоментував погрози Савченко оголосити сухе голодування

Українська льотчиця Надія Савченко погрожує оголосити сухе голодування у відповідь на те, як відбувається суд.

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" розповів її адвокат Марк Фейгін.

"Сьогодні вона різко реагує, їй дуже не подобається, що на допиті, особливо сепаратистів, нам не задовольнили клопотання, які були дуже важливі у справі в частині надання доказів, оскільки низка показань цих сепаратистів дуже розходилася з тим, що вони давали на слідстві, їй тоді не дозволили використати карту... Надія сприймає це як порушення прав і справедливості, тому так сильно й емоційно реагує", - сказав він.

Адвокат також додав: "Ми її вмовляємо все-таки не реагувати так болісно, тому що в нас ще багато процесуальних можливостей, які дозволять нам хоч якось впливати на ситуацію... Не заставиш голодуванням чи ще чимось іншим приймати рішення за законом. На жаль, він (суд - 5.ua) ангажований". 

Нагадаємо, у російському Донецьку розпочалося останнє цього тижня засідання у справі Савченко. Також зазначимо, що 6 жовтня адвокат української льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін заявив, що Україна і Росія активно обговорюють питання про її передачу для відбування покарання на українській території.

Попередній матеріал
За місяць потік незаконних мігрантів через Україну зріс на третину
Наступний матеріал
Рада проголосувала за державне фінансування партій
Теги:
Loading...