Twitter / Sarah Rainsford

Через голодування Савченко схудла на 15 кг

Українська льотчиця Надія Савченко через голодування вже втратила 15 кг ваги.

Про це "5 каналу" повідомив її адвокат Марк Фейгін. Він зазначив, що її здоров'я щодень гіршає, Надія відчуває болі в підшлунковій залозі. Утім, припиняти повторне голодування, яке триває вже 26-й день, не має наміру.

17 грудня торік, Надія Савченко під час засідання в Донецькому міському суді Ростовської області оголосила голодування до кінця судового процесу. У Росії їй закидають причетність до вбивства російських журналістів у зоні АТО. Надія Савченко усі обвинувачення відкидає. На завтра заплановане чергове засідання щодо її справи.

"Якщо суд припинить ігнорувати докази її невинуватості, піде на те, щоб зрівняти принцип змагальності в процесі і долучить до матеріалів кримінальної справи матеріал, який ми отримуємо в Києві, то це можливо. Припинення голодування. Таким чином все зводиться до процесуальності справи. На завтрашньому засіданні в черговий раз буде подане клопотання невинності Надії Савченко, які дають таку можливість", - повідомив Марк Фейгін.

Нагадаємо, українська льотчиця і народний депутат України Надія Савченко, яку судять на території Російської Федерації, оголосила голодування до кінця суду. Раніше адвокат української льотчиці Микола Полозов заявив, що Савченко звільнять лише за умови політичного тиску.

На своїй сторінці у Twitter Марк Полозов опублікував лист Надії Савченко до України.

"Я ще сиджу, голодую, тримаюся і борюся! Вірю, це кляте пекло скоро рухне і покотиться в руїни і забуття, куди йому й дорога", - написала українська льотчиця.

Попередній матеріал
Гаррісон Форд став найкасовішим актором в історії кіно
Наступний матеріал
Епідеміологічний поріг захворюваності на ГРВІ та грип у Києві не перевищений - СЕС
Теги:
Loading...