nedelya-ua.com

Арешт Савченко оскаржать в Євросуді, Надію можуть етапувати до Москви

  Рішення про арешт української військової льотчиці Надії Савченко буде оскаржене в Європейському суді з прав людини, найближчим часом її можуть етапувати до Москви.

  Про це журналістам у Воронежі після засідання обласного суду заявив адвокат Микола Полозов, передає УНІАН.

  За його словами, слідство у справі Савченко проводиться у Москві, тому можна очікувати, що найближчим часом її переведуть з СІЗО у Воронежі до Московського слідчого ізолятора у Лефортово.

  "Справа розслідується у Слідчому комітеті РФ у місті Москва. Відповідно, після винесення апеляційною інстанцією своєї ухвали, слідство вже не має жодної перешкоди для того, щоб етапувати Надію Савченко із слідчого ізолятора № 3 у Воронежі, до якогось слідчого ізолятора, швидше за все, у Лефортово, місто Москва, де проходитимуть основні слідчі дії. Ми припускаємо, що це може відбутися найближчим часом", - сказав він.

  Також адвокат повідомив, що рішення Воронезького обласного суду буде оскаржено в Європейському суді з прав людини.

  "Оскільки сьогодні було засідання апеляційної інстанції на ухвалу суду першої інстанції, то у нас є можливість подати відповідну заяву до Європейського суду з прав людини. Також до Європейського суду вже подано заяву з боку України, і російська скарга згодом буде об'єднана з українською, такою, що має пріоритет, що означає, що розгляд справи в Європейському суді пройде в найстисліші терміни", - пояснив він.

  Полозов додав, що зазвичай розгляд займає кілька років, але через міжнародний резонанс, це відбудеться в найстисліші терміни.

  Попередній матеріал
  Кемерон закликав Євросоюз ввести санкції проти найближчого оточення Путіна
  Наступний матеріал
  В Донецьку за останню добу внаслідок бойових дій загинули 14 людей - ДонОДА
  Теги:
  Loading...