5 канал

Акція на підтримку Надії Савченко буде останньою перед її звільненням - Фейгін

Адвокат Фейгін висловив сподівання, що всесвітня акція на підтримку Надії Савченко, запланована на 9 березня, буде останньою перед її звільненням

Сподівання, що акція на підтримку Надії Савченко буде останньою перед її звільненням в ефірі "5 каналу" висловив адвокат бранки Марк Фейгін. Саме він раніше закликав усіх небайдужих підтримати Надію у день чергового засідання суду над незаконно ув'язненою українкою.

"Адже зараз це вже третій за рахунком Global day. Були два перших. Останній, нагадаю, 11 травня в день народження Надії в 2015 році. Будемо сподіватися, що це буде останній Global day - остання всесвітня акція перед її звільненням. Чим більше ми будемо активні, чим більше енергії ми будемо проявляти в вимозі звільнення Надії і звернення в цьому сенсі до громадської думки - це буде необхідною умовою того, щоб добитися результату", - зазначив Марк Фейгін.

Нагадаємо, українська льотчиця Надія Савченко написала у СІЗО коротке повідомлення. У своєму зверненні вона зазначила, що виходитиме на волю лише на своїх умовах. "Тепер я буду виходити із в'язниці на своїх умовах, щоб всьому світові показати, що Росію можна скрутити в баранячий ріг, якщо не боятися і бути незламною як я", - написала льотчиця. 

Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 7 березня, Надію Савченко у СІЗО провідав український генконсул. Він повідомив, що стан здоров'я льотчиці погіршився. 

Зазначимо, Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС, які сьогодні зібралися у Брюсселі, посилити тиск на РФ задля звільнення Надії Савченко.

Попередній матеріал
Російські диверсанти спробували атакувати Авдіївку під прикриттям мінометів - штаб АТО
Наступний матеріал
У Польщі відновили розслідування Смоленської авіакатастрофи
Теги:
Loading...

Акція на підтримку Надії Савченко відбулася в Житомирі

Сестра української льотчиці прокоментувала петицію про звільнення Надії Савченко

Савченко у СІЗО відвідав священник

Порошенко закликав лідерів країн ЄС, які сьогодні зібралися в Брюсселі, посилити тиск на РФ задля звільнення Надії Савченко