Савченко 5.ua

Адвокати Савченко вимагають, щоб її справу передали до Москви

Адвокати Надії Савченко не сподіваються на успіх справи, оскільки суд політично вмотивований.

Суд до провінційного Донецька Ростовської області призначили свідомо, щоб ускладнити роботу захисту, а ще повісити на Надію Савченко витрати. Адвокат Марк Фейгін розповів "5 каналу", якщо Савченко визнають винною, то їй доведеться компенсувати судові видатки.

"Перспективи, з моєї точки зору, дуже малі на те, що буде перенесено розгляд справи в Москву. Оскільки спочатку постанова Генпрокуратури Росії про обрання підсудності в Донецьку Ростовської області безумовно була політичним рішенням. Щоб ізолювати цей суд від ЗМІ, міжнародних спостерігачів. І ускладнити участь у справі сторони захисту", - зазначив Фейгін.

Адвокати пояснили, що формально, привід проводити суд у Донецьку був, адже саме тут, за словами обвинувачення, Надія Савченко нібито незаконно перетнула кордон Росії. Але два інших, і набагато серйозніших звинувачення, стосуються подій, що сталися на території України. Стверджують, що ніби вона причетна до загибелі двох російських журналістів на Донбасі та обстрілу, в якому мало не загинули п'ятеро цивільних. І все це, попри численні докази невинуватості українки. Савченко загрожує 25 років тюрми.

Нагадаємо, Ростовський обласний суд 21 серпня вирішить, чи змінювати підсудність справи щодо Надії Савченко.

Попередній матеріал
Гройсман вважає, що в парламенті знайдеться 300 голосів для впровадження децентралізації
Наступний матеріал
Після ухвалення змін до Конституції щодо децентралізації буде прийнято закон про префектів – голова ВР
Теги:
Loading...