Надія Савченко москва 5.ua

Адвокати Савченко оскаржують обвинувачення в обстрілі мирних мешканців (документ)

Захист Надії Савченко в Донецькому міськсуді Ростовської області оскаржує обвинувачення льотчиці, аби повернення справи прокуророві через неналежний розгляд обставин справи.

Документ розмістив у своєму Твіттері адвокат Марк Фейгін.

У клопотанні захисники Савченко наголошують, що слідство закривало очі на детальне дослідження обставин загибелі й поранення інших осіб, що потрапили під артобстріл, у результаті якого загинули журналісти Волошин і Корнелюк. Адвокати у клопотанні підкреслюють, що є підстави вважати, що загиблі були учасниками сепаратистського руху. Фейгін підсумовує, що "біля посту ДАІ поблизу "Металіста" були не мирні громадяни, це члени формувань "ЛНР". А обстріл їх був звичайною воєнною подією".  Також Фейгін додає: "Аби штучно створити вигляд, що обстріл вівся по мирних мешканцях, слідство взяло як потерпілих оператора Денисова та місцевих жителів…, котрі, за їхніми показами… і згідно з відеозаписом Денисова перебували від місця влучання на значно більшій відстані, ніж Єлфімов (свідок - Ред.), і після першого ж вибуху зійшли з дороги". 

twitter.com / Mark Feygin

twitter.com / Mark Feygin

twitter.com / Mark Feygin

twitter.com / Mark Feygin

twitter.com / Mark Feygin

twitter.com / Mark Feygin

twitter.com / Mark Feygin

Як повідомляв 5.ua, сьогодні адвокат української льотчиці Марк Фейгін заявив, що Савченко залишили під вартою. Донецький міський суд Ростовської області продовжив на шість місяців термін арешту українки Надії Савченко  Так, російське слідство звинувачує Надію Савченко за статтями "вбивство" (російських журналістів - Ред.) і "замах на вбивство". Українка заперечує всі звинувачення. За її словами, влітку минулого року терористи захопили її в полон і перевезли через кордон, після чого передали російським силовикам.

Попередній матеріал
Мінфін створив єдиний web-портал публічних коштів, де можна побачити всі видатки держави
Наступний матеріал
Президент посмертно нагородив загиблих під Щастям борців з контрабандою
Теги:
Loading...