5.ua

Адвокати Савченко допитали свідка, який знімав момент захоплення української льотчиці

Захист у справі Надії Савченко допитав свідка, який знімав момент захоплення української льотчиці на відео.

Про це сьогодні, 15 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомив адвокат Надії Савченко Ілля Новіков.

За його словами, допитаний є найважливішим свідком для захисту: "Це людина, що знімала відео, на якому є момент захоплення Надії Савченко в неволю. Його звуть Єгор Русскій, це його несправжнє прізвище. Він змінив його у 2006 році, вочевидь, він судимий, ми так припускаємо. Справжнє ім'я називати він відмовляється".

Новіков наголосив: "Він брехав багато, але сказав головну для захисту річ – що знімав камерою в абсолютно природному режимі (тобто тиснув кнопки "запис" і "стоп") і що він ці файли вручну не змінював. З нашої точки зору, це означає, що та експертиза, яку ми провели по цим файлам, яка встановлює час за сонцем, тим самим отримує процесуальну опору".

Адвокат української льотчиці підкреслив, що попри брехню Русскій затвердив найголовніше для захисту: "Він сказав нам, що бачив фактично. І от з того, що він бачив фактично, ми робимо висновок про його власну брехню". 

Зазначимо, сьогодні в Росії відбувається чергове засідання у справі викраденої української льотчиці Надії Савченко. Напередодні ключовому свідку від захисту Вірі Савченко без пояснень заборонили в'їзд до Росії до 2020 року.

Попередній матеріал
Сьогодні Києво-Могилянська академія відзначає 400-й день народження
Наступний матеріал
Польща і країни Балтії підписали угоду про будівництво газопроводу
Теги:
Loading...