Маркіян Лубківський / Facebook

Адвокат Савченко розповів, за яких умов її можуть обміняти на Єрофєєва і Александрова

Обмін Надії Савченко на когось з затриманих російських громадян неможливий за Мінськими угодами.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

"Ви знаєте, у випадку швидкого засудження Савченко, як вважає російська сторона, не підпадає під положення Мінських угод. Вона не підпадає під статус "заручника". Якщо винесуть вирок, вона стане засудженою", - сказав Фейгін.

За його словами, можливий обмін Савченко в якості засудженої на затриманих ГРУшників, якщо вони до того часу також будуть засуджені.

"У справі Савченко можливим обмін через Договір про правову допомогу, який було підписано між Україною та Росієїю у 1993 році і за яким громадянин однієї держави, засуджений в іншій, може бути обміняний на такого ж засудженого цією країною в іншій з двох держав. Так Савченко можуть обміняти на Єрофєєва і Александрова", - заявив адвокат.

Нагадаємо, слідчий комітет Росії завершив розслідування кримінальної справи щодо Надії Савченко. Їй закидають причетність до вбивства російських журналістів незаконний перетин російського кордону. Надії Савченко загрожує 25 років за ґратами.  Генпрокуратура України заявила про готовність висунути підозри сімом російським службовцям у зв'язку з незаконним утриманням під вартою Савченко в Російській Федерації. Серед підозрюваних працівники Слідчого комітету Росії, судді, які виносили рішення про арешт Савченко, та високопоставлені російські чиновники.

Попередній матеріал
На Житомирщині СБУ вилучила понад 40 кг бурштину
Наступний матеріал
Адвокат підозрюваних у вбивстві Бузини стверджує, що злочин скоїли агенти спецслужб
Теги:
Loading...