twitter / Moscow_advokat

Адвокат Савченко розповів, коли очікується вирок суду

  Захист льотчиці та народного депутата України Надії Савченко очікує вирок у її справі наприкінці вересня - на початку жовтня цього року.

  Про це "Радіо Свобода" повідомив адвокат Савченко Ілля Новіков.

  "Суд у Донецьку [у Ростовській області РФ - 5.ua] почнеться не раніше, ніж наступного тижня, і це буде лише друга черга попереднього слухання. Коли відбудуться основні слухання, мені поки що точно незрозуміло. Але я думаю, що до кінця вересня - на початку жовтня ми будемо мати вирок", - сказав Новіков.

  За словами адвоката, 27 серпня Московський міський суд розглядатиме апеляцію на продовження арешту Савченко. 14-16 вересня Басманний суд Москви розгляне апеляцію на рішення суду, який визнав законним те, що Савченко не відпустили на весняну сесію ПАРЄ.

  Нагадаємо, 21 серпня Ростовський обласний суд відмовився перенести розгляд справи Савченко до Москви. Процес і далі розглядатимуть у ростовському Донецьку.

  Народного депутата України, колишнього військовослужбовця Збройних сил України Надію Савченко в Росії обвинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які торік улітку без дозволу української влади перебували під Луганськом. Сторона обвинувачення стверджує, нібито Савченко вела коригування вогню під час обстрілу з боку українських військових.

  Савченко та її захист звинувачення відкидають і стверджують, що на момент загибелі російських журналістів її вже захопили сепаратисти, які потім примусово переправили її до Росії. Адвокат Савченко Марк Фейгін уже оприлюднив відеодоказ її невинуватості.

  Попередній матеріал
  У Москві українці у вишиванках поклали квіти до пам'ятника Шевченку
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: бойовики розмістили у селищах біля лінії зіткнення значну кількість техніки
  Теги:
  Loading...