twitter / Moscow_advokat

Адвокат Савченко: ГПУ склала повідомлення про підозру сімом посадовцям РФ

  Російський адвокат Марк Фейгін оприлюднив список російських суддів та слідчих, яких підозрюють у незаконному переслідуванні та утриманні Надії Савченко.

  На своїй сторінці у Twitter Фейгін розмістив документ, який отримали захисники української льотчиці від Служби безпеки України. У ньому - перелік із семи посадовців, громадян Російської Федерації, яким Генпрокуратура України склала повідомлення про підозру у вчиненні злочинів щодо Савченко. Там, зокрема, судді Басманного райсуду Москви та Московського міськсуду, перший заступник МЗС Російської Федерації та старший слідчий Головного слідчого управління Слідчого комітету Російської Федерації. Тепер ГПУ клопоче, щоб відповідні органи Росії повідомили цим особам про підозру.

  В іншому дописі Фейгін написав: "Схоже, що затягування з початком процесу по Савченко прямо пов'язане з міжнародним тиском на РФ у зв'язку з трибуналом по Боїнгу". Також він закликає "не вестися" на пропаганду Кремля.

  Нагадаємо, вирок у її справі адвокати очікують наприкінці вересня - на початку жовтня цього року. 21 серпня Ростовський обласний суд відмовився перенести розгляд справи Савченко до Москви. Процес і далі розглядатимуть у ростовському Донецьку.

  Попередній матеріал
  Генсек НАТО приїде з візитом до України у вересні - Клімкін
  Наступний матеріал
  Голова СБУ назвав ім'я командувача угруповання російських окупаційних військ на Донбасі
  Теги:
  Loading...