Кадр із прямої трансляції

Адвокат оприлюднив запис виступу Савченко на дебатах у суді

  Дебати у суді продовжаться завтра

  Адвокат української льотчиці Надії Савченко Микола Полозов опублікував у своєму Twitter повний звукозапис промови українки на дебатах у суді в російському Донецьку сьогодні, 2 березня.

  "У цьому суді не довели тільки мою вину. Я офіцер українських Збройних Сил, я мала право захищати свою землю, виконувала свій обов'язок. Ви не маєте ніякого права судити мене", - заявила Савченко у своєму виступі. Вона також зазначила, що російські правоохоронні органи не мають ні честі, ні совісті, а лише виконують замовлення Кремля.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у своїй промові Савченко заявила, що не буде чекати, поки суд думатиме над вироком. Якщо ж він візьме два тижні для винесення вироку, то українка розпочне сухе голодування. Після виступу Савченко повідомила, що погано почувається і просить зробити перерву в процесі до завтра. Суд погодився. Продовження призначили на 11:00 завтра.

  Як повідомляв 5.ua, прокуратура Російської Федерації попросила суд засудити Надію Савченко до 23 років у колонії загального режиму. Прокурор заявив, що доказів сторони обвинувачення було достатньо для визнання Савченко винною. 

  Попередній матеріал
  Москаль перейменував у закарпатському селі вулицю Леніна на Леннона
  Наступний матеріал
  Через КП "Мар'їнка" намагалися перевезти до бойовиків гроші й автозапчастини
  Теги:
  Loading...