Twitter / Радио Свобода

Адвокат оприлюднив лист Савченко до Тимошенко

У зверненні Савченко виступає на захист свого закону, згідно з яким один день, проведений у СІЗО, рахуватиметься за два дві у в'язниці

Ілля Новіков опублікував на своїй Facebook-сторінці лист української льотчиці й народного депутата Надії Савченко, в якому вона виступає на захист свого закону про зарахування одного дня в СІЗО за два дні в колонії.

"Закон Надії Савченко" про залік засудженим одного дня в СІЗО за два дні в колонії прийняла Верховна Рада без єдиного голосу проти. Те, що умови утримання в СІЗО є набагато гіршими і шкідливішими, ніж у зонах, розуміють всі. Але зараз, коли за цим законом вийшли або от-от вийдуть на свободу раніше очікуваного явні негідники, пішов зворотній рух. Уже внесено законопроект про обмеження цієї пільги заднім числом тільки для злочинів невеликої і середньої тяжкості. Вже деякі люди кажуть, між іншим, що цей закон спонсорувала мафія, а Савченко повелася, не заглибившись, або навіть отримала за це якісь гроші", – зазначає Новіков у дописі.

Він додав, що Савченко радилася з ним як з юристом, перш ніж внести законопроект. Адвокат підтримав її, тому вважає, що на ньому є частина відповідальності за це рішення. Проте, Ілля Новіков, як і раніше, вважає його правильним.

У своєму листі Надія Савченко звертається безпосередньо до лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, заявляючи: "Цей закон – початковий рубіж для зміни всієї судової системи і не потрібно його саботувати, щоб заробляти собі плюсики перед виборцями. Тому треба просто не лінуватися працювати багато і швидко, щоб далі рухатися вперед і щоб цей закон дав свій позитивний результат у новій, цілісній і збалансованій судовій системі. Я проти внесення будь-яких змін у цей закон і захищаю його в тій редакції, в якій він був прийнятий, навіть перебуваючи у в'язниці всіх народів – Росії".

Нагадаємо, адвокат Надії Савченко Марк Фейгін заявив про те, що рішення щодо обміну Савченко на російських ГРУшників політично існує, питання залишається у його технічній реалізації. 

Попередній матеріал
Кривошея: У Росії чекали серйозних сутичок з правоохоронцями під час масових заворушень на вихідних у Києві
Наступний матеріал
СБУ викрила спробу контрабанди готівки терористам на суму в 740 тис. грн
Теги:
Loading...

Адвокати Савченко приїхали в Київ, щоб обговорити її долю

Савченко виступить із останнім словом у суді 3 березня

У російському Донецьку завершується суд у справі Надії Савченко

Адвокат Савченко прокоментував слова Путіна про "підрив поваги до суду РФ"