5.ua

57 депутатів Європарламенту підписалися під "списком Надії Савченко"

  "Список Надії Савченко" - це перелік осіб, причетних до її викрадення і ув'язнення

  Проти осіб зі списку пропонують запровадити персональні санкції Європейського Союзу. Таку пропозицію подали Верховному представнику ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Федеріці Моґеріні.

  Першу позицію у списку займає російський президент Володимир Путін. Ще 28 осіб - це росіяни і проросійські сепаратисти, що воюють на Сході України. Зокрема, голова російського ФСБ Олександр Бортніков, голова комітету Держдуми Росії з міжнародних справ Олексій Пушков та самопроголошений ватажок луганських терористів Ігор Плотницький.

  Є у списку і судді та прокурори, які сфабрикували фальшиві докази проти української льотчиці і розтягнули суд аж на 20 місяців.

  Як повідомляв 5.ua, 8 березня всією Україною прокотилася хвиля акцій на підтримку заручниці режиму Путіна Надії Савченко. Мама льотчиці, у свою чергу, звернулася до світових лідерів із закликом допомогти звільнити доньку із російської в'язниці. Напередодні ж Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС та США посилити тиск на РФ задля звільнення української льотчиці. Представники Євросоюзу і Сполучених Штатів висунули вимоги до РФ щодо негайного звільнення викраденої українки.

  Попередній матеріал
  Мати Надії Савченко вирушила до РФ на судилище над донькою
  Наступний матеріал
  Російські диверсанти спробували атакувати українські позиції поблизу Трьохізбенки – штаб АТО
  Теги:
  Loading...

  Мати Надії Савченко вирушила до РФ на судилище над донькою

  США вдруге за добу закликали Кремль негайно звільнити Надію Савченко

  Хвиля акцій на підтримку заручниці режиму Путіна - Надії Савченко

  Генконсул України в Ростові-на-Дону знову відвідав Савченко