facebook / Міноборони України

ЗСУ посилюють угрупування військ на Донецькому напрямку (фотозвіт)

На фронт у район Донецька після триденного маршу прибула нова механізована бригада.

На Донецький напрямок Антитерористичної операції прибуло підкріплення у складі окремої механізованої бригади. Фотозвіт події публікує прес-служба Міноборони. Як йдеться у повідомленні, бійці завершили двомісячне навчання на військовому полігоні "Широкий лан", а зараз займають новоспоруджені лінії оборони.

За словами командира одного з батальйонів майора Дмитра Герасименка, за короткий час його підлеглі повинні обжити нові фортифікаційні споруди з окопами та місцями для потужної техніки. Основним завданням бійців буде утримання другого ешелону оборони у разі чергової спроби ворожого наступу.

Офіцер розповів: "У випадку, якщо противник прорве першу лінію оборони, наше завдання – зупинити його на цій межі та відкинути назад. Для цього у нас є всі можливості. Опорні пункти до приїзду бійців готові і обладнані всім необхідним. Батальйон повністю екіпірований і забезпечений технікою. Більшість наших військовослужбовців – новобранці з числа добровольців, але є й ті, хто вже захищав рідну землю зі зброєю в руках".

У Міноборони звітують: незважаючи на виснажливу дорогу, яка тривала майже три доби, новоприбулі не розгубили бойового настрою і оптимізму, а нарікань на харчування і техніку не мають.

Нагадаємо, напередодні у РНБО застерегли, що російсько-терористичні війська планують новий наступ щонайменше за трьома напрямками.

Попередній матеріал
Рада продовжила другу сесію до 1 вересня і ухвалила календарний план роботи до січня
Наступний матеріал
Екс-прем'єр Грузії розповів про кроки, які дозволять вибудувати стосунки з окупованими територіями
Теги:
Loading...