5 канал

ЗСУ мають чим зупинити агресора у разі його наступу - Порошенко

  Президент України заявляє про готовність Збройних сил України відбити можливий наступ агресора.

  Таку заяву Петро Порошенко зробив сьогодні, 18 листопада 2015 року, на науково-практичній конференції за результатами командно-штабних навчань у Генштабі ЗСУ, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

  "Сьогодні ми можемо упевнено сказати, що у разі переходу агресора до активних наступальних операцій нам є чим дати по зубах, є чим зупинити ворога", - наголосив Президент.

  Порошенко підкреслив, що в умовах ескалації конфлікту на Сході країни, недотримання Росією Мінських угод, недопуску спостерігачів ОБСЄ до місць зберігання важкої техніки та озброєння Україні потрібна висока боєздатність, дисципліна, моральний і бойовий дух ЗСУ, СБУ і правоохоронних органів.

  Так, Президент наголосив: "Глобальна дестабілізація, яка ініціюється та інспірується РФ, бомбардування Сирії, небажання співпрацювати в розслідуванні обставин терористичної атаки на літак МН-17, інші кроки потребують переведення нашої здатності реагувати на обставини на абсолютно інший рівень".

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні Порошенко також заявив, що фортифікаційні споруди необхідно в стислі терміни передати в експлуатацію ЗСУ. 

  Попередній матеріал
  У Слов'янську СБУ викрила механізм розкрадання держкоштів через оформлення "мертвих душ" на підприємстві
  Наступний матеріал
  Ініціатива ухвалити "диктаторські закони" 16 січня 2014 року виходила від Януковича - Генпрокуратура
  Теги:
  Loading...