5.ua

ЗС РФ посилили контроль над окупованою територією через масове мародерство та дезертирство бойовиків - ГУР

  У всіх комендатурах на окупованому Донбасі з’явились "військові радники" ЗС РФ

  Як випливає з повідомлення Головного управління розвідки Міноборони України, путінські війська переходять до прямого керування окупованим Донбасом.

  На вказаних територіях різко зросла роль військових комендатур у зв’язку із необхідністю реагування на збільшення випадків грабунків та мародерства, скоєних бойовиками окупаційних військ проти місцевого населення, а також розширення масштабів самовільного залишення місць несення служби і дезертирства найманців. Така ситуація, за даними ГУР, спостерігається у зайнятих ворогом районах як Донецької, так і Луганської областей (тобто у так званих "1-му та 2-му армійських корпусах" окупантів).

  Розвідники уточнюють: головними завданнями комендатури є підтримання правопорядку у районах відповідальності, розшук і затримання військовослужбовців, які здійснили злочини або самовільно залишили військову частину, попередження випадків мародерства тощо. Також встановлено призначення до кожної комендатури "військових радників ЗС Росії".

  Окрім цього, українські військовики надали представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ інформацію про наявність у районах Безіменне, Донецьк та Стаханов забороненого Мінськими домовленостями озброєння – танків та артилерійських систем калібром понад 100 мм.

  Нагадаємо, сьогодні Європарламент вкотре закликав Росію вивести війська з Донбасу та Криму.

  Попередній матеріал
  Тука підтвердив інформацію про перекидання частини окупаційних військ з Донеччини на Луганщину
  Наступний матеріал
  Зустріч Порошенка із послами G7 завершилась
  Теги:
  Loading...

  Європарламент закликає Росію вивести війська з Донбасу та Криму

  Унаслідок обстрілу бойовиків на Донбасі було поранено двох бійців АТО

  До бойовиків "ЛНР" прибули куратори з РФ – штаб АТО

  Розвідка встановила імена російських генералів, відповідальних за ведення бойових дій на Донбасі (фото)