5.ua

Зоною відведення зброї калібром менше 100 мм вибрана одна область – військовий експерт

Відведення зброї калібром менше 100 мм відбувається в тестовому режимі, оскільки стосується однієї з областей, де відбувається бойове протистояння.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" сказав експерт з військових питань, співголова ГІ "Права справа" Дмитро Снєгирьов. 

"Зараз відбулося в принципі підписання документа в тестовому режимі. Себто відведення військ і техніки буде відбуватися на території однієї з областей. Не двох – Донецької і Луганської, а саме Луганської області. Це свідчить про те, що зоною відведення техніки і військ відповідно вибрана одна область, це свідчить про те, що бойовики, відповідно – Москва, не поспішають відводити техніку і озброєння саме в зоні протистояння, а це Донецька область, це Донецьк, Мар'їнка і Маріуполь", - сказав він.

Експерт наголосив: практика свідчить про те, що жоден підписаний з бойовиками договір не працює. "З одного боку Москва нібито демонструє всьому світові свою добру волю, з іншого боку ми можемо казати про те, що фактичне відведення буде відбуватися лише в одному районі", - додав він. 

Нагадаємо, 29 вересня у Мінську підписали угоду про відведення зброї калібром менше 100 мм. Документ завізували представники України, ОБСЄ та РФ. За даними Міністерства закордонних справ Білорусі, представники так званих "ДНР" і "ЛНР" приєдналися до переговорів у межах Тристоронньої контактної групи Україна-Росія-ОБСЄ. 

Попередній матеріал
Президент Італії посмертно нагородив українця Анатолія Короля за героїчний вчинок
Наступний матеріал
Волонтери визначили місця загибелі 45 Героїв Небесної Сотні (відео)
Теги:
Loading...