62.ua

Жителі окупованого Докучаєвська обурені нічним обстрілом міста російською артилерією

  Мешканці окупованого Докучаєвська зібрались на акцію протесту проти обстрілів міста артилерією російсько-терористичних військ.

  Сьогодні, 23 червня, жителі Докучаєвська вийшли на акцію протесту в центрі міста – вимагають від російських бойовиків припинити обстріли. Про це пише донецький сайт 62.ua з посиланням на місцевих жителів у соціальних мережах.

  Городяни пишуть: "У Докучаєвську люди збираються на мітинг проти "ДНР" на знак протесту після нічного обстрілу міста. Обстріл, який зробили "ДНРівці", вже не приховати"; "Ми з сусідами налаштовані дуже рішуче. Не можна більше так страждати. Досить, натерпілися, не дочекаємося ми світлого майбутнього"; "Людям потрібно підказати, що вимагати: виведення військ "ДНР", відведення ЗСУ, введення миротворців і справжні вибори".

  Прикметно, що цього разу путінські терористи не намагаються перекласти відповідальність за злочин на українську сторону, але переконують містян, що стріляли не по них, а по "диверсійних групах ЗСУ", яких вони нібито "зафіксували" в Докучаєвську. Їх начебто намагалися знищити російські терористи, обстрілюючи окуповане місто. Яки випливає із повідомлень у соцмережах, містяни цій версії не вірять: "Боти продовжують вішати локшину ваті, тепер уже кажуть, що в місті було 2 групи ДРГ, тому артою били".

  Попередній матеріал
  Представника фракції "Народний фронт" призначили віце-президентом Європейської народної партії
  Наступний матеріал
  У Мінську розпочалися засідання робочих підгруп щодо Донбасу
  Теги:
  Loading...