5.ua

Журналіст: Як можна оголошувати амністію, коли в нас продовжуються бойові дії і гинуть солдати?

  На думку журналіста Богдана Буткевича, програма Служби безпеки України є хорошою ідеєю, однак оголошувати амністію членам бандформувань, коли тривають бойові дії, не можна.

  Про це спеціальний кореспондент журналу "Український тиждень" заявив сьогодні, 18 серпня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе".

  "В теорії – це дуже класна ідея СБУ, правильно, давайте ми будемо розкладати противника зсередини, давайте люди будуть звідти тікати (бо там же є певна кількість людей, які зараз розуміють: те, у що вони втягнулися – це зовсім не те, про що вони думали рік тому). Але тут, як завжди, диявол ховається в деталях. Яким чином можна оголошувати амністію, навіть чисто з моральної точки зору, коли в нас продовжуються бойові дії?" – сказав він.

  Журналіст вважає, що амністію не можна оголошувати допоки тривають бойові дії на Донбасі: "У нас кожен день гинуть солдати і потім якась людина приходить просто, йому достатньо прийти, здати автомат і все, він уже ні в чому не винен? Ну це неправильно". 

  Нагадаємо, сьогодні Служба безпеки України розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які покаялися. 

  Попередній матеріал
  Шокін дав команду розслідувати бійку в нічному клубі за участі високопоставленого прокурора
  Наступний матеріал
  На посаду заступника Саакашвілі претендують півтисячі людей
  Теги:
  Loading...