5 канал

Жодних змін до Конституції щодо особливого статусу Донбасу не буде - нардеп від БПП

Українська влада і європейські партнери розуміють: внесення змін до Конституції України ситуацію на Донбасі не врегулює

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від БПП Юрій Соловей. Обговорюючи питання змін до Конституції щодо особливого статусу Донбасу, він сказав про таке:

"На даному етапі Україні як державі вигідно зберігати статус-кво. Ніхто не буде сьогодні робити жодних кроків, в тому числі, в українському парламенті, для того, щоби збурювати суспільство і порушувати ту ситуацію, яка сьогодні є, бо ми чітко розуміємо, і європейські партнери, що внесення змін до Конституції ситуацію на Сході не врегулює", - зазначив він.

За словами народного депутата, жодних змін до Конституції не буде, поки Україна не побудує "адекватної" зовнішньої політики.

"Причини ситуації зовсім інші - це є одна зі стратегій зовнішньої політики Росії по відношенню не до України, а по відношенню до зовнішнього світу, і в першу чергу, Європейського Союзу. Поки ми не дамо відповіді і не побудуємо свою адекватну зовнішню політику у вирішенні, в тому числі, цього конфлікту, жодних змін до Конституції не буде", - зауважив Соловей.

Нагадаємо, як заявив голова Верховної Ради Володимир Гройсман, референдум щодо особливого статусу Донбасу проводити недоцільно.

Попередній матеріал
Порошенко провів переговори із главою МВФ - обговорили оновлення Кабміну без перевиборів
Наступний матеріал
На території "Ісламської держави" працює завод поплічника Путіна – Foreign Policy
Теги:
Loading...

Леонід Кравчук: Не треба боятися особливого статусу Донбасу

Положення про особливий порядок самоврядування на Донбасі можна перенести з проекту змін до Конституції щодо децентралізації до проекту судової реформи - нардеп

Тука: Я категорично проти терміну "особливий статус"

Обговорення спецзакону про особливості проведення виборів на Донбасі має розпочатися лише після зачистки окупованих територій - нардеп