Фото прес-центру СБУ

Згадка в проекті змін до Конституції про Донбас не означає визнання терористів - Уколов

Згадка в проекті змін до Конституції про Донбас не означає надання терористичним організаціям якого-небудь статусу.

Про це в ході програми "Погляд" на "5 каналі" заявив політичний консультант, народний депутат VI скликання Віктор Уколов.

"В Конституції, вірніше, в проекті змін, є посилання на закон, який парламент прийняв у вересні минулого року. Так ось, посилання на закон не означає конституційної норми. Це означає, що 226 людей його можуть змінити. Крім того, закон вступає в силу після де окупації Донбасу", - твердить політолог.

За його словами, для того, щоб положення цього закону взагалі почали діяти, необхідно виконати такі дії з боку терористів, які дуже малоймовірно, що будуть виконані.

"За Мінськими угодами, для того, щоб він почав діяти треба: припинити вогонь, відновити контроль України за кордоном, вивести війська, повністю обмінятися заручниками. В чому проблема?", - каже Уколов.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко доручив поінформувати представників місії ОБСЄ, і через СЦКК - представників Російської Федерації про порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків через бої під Старогнатівкою.

Попередній матеріал
Інтереси Заходу і України стосовно АТО різні - нардеп
Наступний матеріал
Влада Дніпропетровської області отримає від ООН 7 млн грн на допомогу для переселенців
Теги:
Loading...