rnbo.gov.ua

Збройні сили РФ разом із бойовиками проводять активну підготовку до агресивних бойових дій проти нашої країни - Турчинов

  Ці військові навчання відбуваються в безпосередній близькості від східного кордону України

  За наказом президента Російської Федерації Володимира Путіна о 04.00 8 лютого цього року розпочалась перша у 2016 році комплексна раптова перевірка бойової готовності збройних сил Російської Федерації, йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

  До неї залучені війська (сили) Південного військового округу збройних сил Російської Федерації, окремі з'єднання і частини Центрального ВО, Повітрянодесантних військ та військово-транспортної авіації Повітряно-космічних сил збройних сил Російської Федерації, зокрема 8500 в/с, понад 900 одиниць бойової та спеціальної техніки, 200 літаків та вертольотів, 50 кораблів.

  Офіційна мета перевірки – оцінка рівня готовності керівного складу до управління підпорядкованими військами (силами) у ході їх розгортання, а також організації взаємодії та бойового застосування міжвидового угруповання військ.

  Зазначена перевірка включатиме відпрацювання питань приведення визначених військ (сил) до вищих ступенів бойової готовності та виходу з'єднань і частин до районів оперативного призначення; перекидання військ на великі (до 3 тис. км) відстані залізничним та повітряним шляхом; розосередження авіації на оперативних аеродромах; захист важливих державних і військових об'єктів.

  9 лютого цього року, за даними РНБО, корабельні пошукові ударні групи, а також корабельні ударні групи Чорноморського Флоту та Каспійської флотилії приступили до "виконання завдань із забезпечення сприятливого оперативного режиму в акваторії Чорного та Каспійського морів". Корабельні тральні групи зі складу з'єднань мінно-тральних кораблів у взаємодії з морською авіацією відпрацьовують пошук підводних човнів та мін умовного противника. Кораблі забезпечення приведені у готовність для ресурсного забезпечення сил на морі.

  Всі ці військові навчання відбуваються в безпосередній близькості від східного кордону нашої країни. Більше того, в межах комплексної раптової перевірки бойової готовності збройних сил Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях в Донецькій та Луганській областях проводяться навчання так званих "1-го" та "2-го армійських корпусів". Це зайвий раз свідчить, що ці окупаційні підрозділи є невід'ємною складовою російських збройних сил. 

  Підсумовуючи, можна констатувати, що збройні сили Росії, із 1 і 2 армійськими корпусами  та іншими підрозділами окупаційних військ,  розгорнутими на тимчасово неконтрольованій території України, проводять  активну підготовку до ведення агресивних бойових дій, що є прямою загрозою для нашої країни.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 9 лютого 2015 року, СБУ отримала докази співпраці російських офіцерів СЦКК з бойовиками

  Попередній матеріал
  На Луганщині російська ДРГ підірвалася на своїй розтяжці - Булатов
  Наступний матеріал
  Міносвіти перевірить на плагіат дисертацію дружини міністра культури Кириленка
  Теги:
  Loading...

  СБУ: Одночасна тривога в військах РФ і "ЛНР" - не збіг

  З початку року на Донбасі загинуло 42 російські військові – українська розвідка

  Розвідка: Населення окупованих територій Донбасу протистоїть мародерам з російської армії

  Українські прикордонники зафіксували ворожу розвідку

  Окупанти другий день поспіль перегруповують війська і важку техніку біля Горлівки – розвідка

  Бойовики зосередили танки і САУ поблизу Горлівки й Донецька – розвідка