Facebook / Прес-центр АТО

Завтра українські військові почнуть відводити танки від лінії розмежування - прес-центр АТО

  Завтра, 5 жовтня, українські військові, у рамках першого етапу відведення зброї, почнуть передислоковувати танки від лінії розмежування.

  Відведення зброї калібром менше 100 мм розпочнеться з Луганської області, зазначається в повідомленні прес-центру АТО у Facebook.

  "Загалом, в ході відведення будуть переміщені у визначені райони танки Т-64 та Т-72, протитанкові гармати Д-48 та Д-44 калібру 85 міліметрів та міномети 2Б-9 82-міліметрового калібру", - повідомив Анатолій Стельмах. Техніка і озброєння відводитиметься під наглядом представників місії ОБСЄ та засобів масової інформації.

  Крім того, Стельмах розповів, що цієї доби в зоні АТО бойовики повністю дотримувався перемир’я. Це дозволило розпочати реалізацію планового відведення техніки і озброєння калібру менше 100 міліметрів.

  "За домовленостями процес відведення поділений на 2 етапи і триватиме 41 добу. Перед початком практичної фази ворогуючі сторони передали представникам ОБСЄ списки озброєння і техніки, що буде переміщена у визначенні райони на відстань не менше 15 кілометрів від лінії бойового зіткнення", - додав речник.

  Нагадаємо, сьогодні речник Адміністрації Президента з питань АТО заявив, що у випадку нападу бойовиків, сили Антитерористичної операції зможуть у короткий термін повернути на позиції відведене озброєння для відбиття атаки.

  Попередній матеріал
  У Киргизстані відбулися парламентські вибори
  Наступний матеріал
  У Києві працівники Музею російського мистецтва виступають проти перейменування закладу
  Теги:
  Loading...