1tv.ru

Завтра у Мінську Тристороння контактна група заслухає звіт щодо визволення полонених

  22 грудня в Мінську відбудеться останнє в 2015 році засідання Тристоронньої контактної групи.

  У вівторок, 22 грудня, Тристороння контактна група у Мінську заслухає звіт гуманітарної підгрупи щодо визволення полонених. Про це на своїй Facbook-сторінці повідомила прес-секретар представника України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  За її словами, насамперед йдеться про тих полонених, які потребують негайної медичної допомоги. "Україна впевнена: абсолютно реально досягти суттєвого прогресу на цьому засіданні - за наявності, передовсім, відповідної волі у представників окремих районів Донецької та Луганської областей", - написала Оліфер.

  Завтра також планують заслухати звіт представників Спільного центру з контролю та координації сторін щодо забезпечення режиму припинення вогню.

  Завтрашня зустріч Тристоронньої контактної групи в Мінську буде останньою цього року. Подальша її робота залежатиме від рішення лідерів країн Нормандської четвірки, зауважила прес-секретар.

  Нагадаємо, після зустрічі Тристоронньої контактної групи в Мінську Уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що 140 українських бійців та цивільних перебувають у неволі у бойовиків. Ще 741 вважаються зниклими безвісти.

  Попередній матеріал
  Бій-реванш між Кличком та Ф'юрі відбудеться в квітні-червні 2016 року
  Наступний матеріал
  Санкції дуже ефективно підточують російську економіку – Березовець
  Теги:
  Loading...