president.gov.ua

Завдяки Мінським домовленостям визволили майже 3 тис. українських військових - Президент

  Можна шукати будь-які інші варіанти, але на сьогоднішній день альтернативи Мінську не існує.

  Про це Президент України Петро Порошенко заявив в інтерв'ю українським телеканалам, повідомляє "Укрінформ"

  Порошенко нагадав, що саме дякуючи Мінську майже 3 тис. українських військових, яких бойовики взяли у заручники, повернулися додому.

  Окрім того, Президент наголосив: "Можна шукати будь-які інші варіанти чи методи, але на сьогоднішній день альтернативи Мінську не існує".

  За словами Президента, завдяки Мінську був зірваний план РФ представити агресію на Донбасі як внутрішньодержавний конфлікт, оскільки російська пропаганда постійно нав'язувала саме таку думку світу.

  Глава держави підкреслив: "Саме Мінськ забезпечив створення потужної європейської і світової коаліції на підтримку України, саме Мінськ довів і доводить, що це є агресія Російської Федерації проти України, саме Мінськ запроваджує санкції за невиконання Мінська. Це дуже добре розрахований документ, який має принести дві ключові речі - деокупація України, причому політико-дипломатичним шляхом, а також мотивація усіх, хто взяв на себе зобов'язання - починаючи від санкцій і завершуючи міжнародно-правовими механізмами, які дають нам можливість не лише припинити вогонь, не лише забезпечити відведення техніки і не лише звільнити заручників".

  Як повідомляв 5.ua, 30 листопада 2015 року з неволі повернувся "кіборг" із позивним "Рахман": його обміняли на бойовика "Камаза". Командира розвідки "Рахмана" визволили з полону з 18-ї спроби. 

  Попередній матеріал
  Яценюк: Доходи українців у 2016 році зростуть на 12%
  Наступний матеріал
  Росія через технічні причини може скоротити енергопостачання окупованого Криму
  Теги:
  Loading...