5 канал

Затриманим російським ГРУшникам загрожує довічне ув'язнення - адвокат

Максимальна санкція, яку можна застосувати щодо затриманих в районі м. Щастя (Луганська обл.) співробітників Головного розвідувального управління (ГРУ) Генштабу ЗС РФ Олександра Александрова і Євгенія Єрофєєва, є довічне ув'язнення.

Про це в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" повідомила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська. "Так, є максимальна санкція, передбачена 258 статтею зі всього спектру статей, передбачених повідомленням про підозру - це довічне ув'язнення", - сказала вона.

За словами адвоката, вчора, 25 серпня, їй передали матеріали кримінального провадження про нову підозру.

"Вчора було відкриття матеріалу кримінального провадження, мені вручили нову підозру, повідомлення про відкриття, сподіваюсь, що завтра передадуть усі матеріали, необхідні для повного ознайомлення з матеріалами досудового слідства, ну і після ознайомлення стороною захисту з підозрою відповідно буде передано справу в суд і створений обвинувальний акт", - розповіла Соколовська.

Вона також додала, що протягом всього слідства консульство РФ мало безпосереднє спілкування з російськими військовими і надавало усю необхідну допомогу. На її думку, "від них ніхто не відмовляється, ми навіть не бачили жодного документа, який підтверджує або спростовує факт проходження ними військової служби".

Попередній матеріал
Фонд гарантування вкладів продасть активи неплатоспроможних банків на суму понад 225 млн грн
Наступний матеріал
Російський солдат-строковик розстріляв своїх офіцерів і ще кількох солдатів
Теги:
Loading...