5.ua

Затриманий російський офіцер розповів, як російське командування змушує військовослужбовців ЗС РФ їхати в Україну

  Російське командування шукає офіцерів, які служать у неприємних або незадовільних умовах і схиляє їх "переводитися на південь", а вже там знаходить способи відправити їх до України.

  Про це розповів затриманий майор армії РФ Володимир Старков. Відповідне відео опубліковала СБУ.

  "У мене була така ситуація. Я 12 років прослужив в тайзі. Намагався виписатися. Не виходило. А тут дзвонять самі – пропонують посаду у Новочеркаську. Це подзвонив начальник відділу кадрів. Я написав рапорт, відправив його. Вони сказали, що все зроблять самі, не треба представлення, і вже дуже скоро виходить наказ", - твердить офіцер.

  За його словами, його відправили у спеціальне командування, яке, як потім з'ясувалося, займається "українським питанням".

  "Мене відправили у 12-те командування – це резервне командування, спеціально створене для України. Всі українські питання йдуть через це командування. Нас довго тренували, інструктували, залякували, а потім прикомандирували до бригад... так і роблять, з кожної частини по людині висмикують", - розповів Старков.

  Нагадаємо, 25 липня прикордонники затримали цілий КАМАЗ з боєприпасами. Як виявилося, в ньому перебував і військовий РФ, якого теж було затримано.

  Попередній матеріал
  Голова МВФ: Вперше за 20 років ми бачимо реальне бажання України змінюватися
  Наступний матеріал
  Генпрокуратура підозрює сімох громадян РФ у скоєнні злочинів проти Савченко
  Теги:
  Loading...