Кадр із відео СБУ

Затриманий на Донбасі російський майор звернувся до Путіна

  Російський офіцер пояснив, чому потрапив до України, але не стріляв, і попросив Путіна про визнання своєї належності до ЗС РФ і про допомогу.

  Служба безпеки України оприлюднила відеозвернення кадрового офіцера Збройних сил Росії майора Володимира Старкова, затриманого на Донбасі, до Путіна. Старков попросив головнокомандувача російської армії не відмовлятися від нього.

  "Шановний Володимир Володимирович! Я діючий офіцер, прослужив 19 років. Я не бойовий офіцер, я чисто "паперовий", тиловий офіцер. Не знаю, як в таких ситуаціях діяти і що, але 19 років я все-таки якось прослужив в російській армії, і мене тепер не визнають, кажуть, що такого не було, такий не служив, хоча є товариші по службі і все таке, які можуть підтвердити даний факт, що ми служили", - заявив Старков.

  Росіянин обурений тим, що Путін послав воювати саме його: "Треба спеціальних людей посилати, а не кого попало". Після цього він запевнив, що не є терористом, оскільки не йшов в Україну когось вбивати: "Тому перед затриманням я не став чинити ніякого опору, тому що знав, що офіційно переді мною немає ворогів, що Україна нам війну не оголошувала, ми Україні теж, ми не вороги. Проти кого мені застосовувати зброю було? Тому прошу визнати, що я дійсно військовий, і допомогти звідси до Росії перевестися", – підкреслив майор. "Прошу все-таки визнати, що я дійсно військовий, і допомогти звідси до Росії… перевестись", – поросив майор свого головнокомандувача.

  Нагадаємо, російського майора на КамАЗі з боєприпасами для терористів українські бійці затримали 26 липня.

  Попередній матеріал
  У Києві поліція зупинила кортеж Суркіса
  Наступний матеріал
  Росії не потрібна повномасштабна війна, їй потрібна постійна дестабілізація України - нардеп
  Теги:
  Loading...