5.ua

Затриманому на Луганщині ГРУшнику Александрову вручили обвинувальний акт

  Російський військовий Олександр Александров, затриманий як учасник бойових дій на Донбасі на боці бойовиків, отримав на руки обвинувальний акт.

  Як повідомив ТСН адвокат ГРУшника Костянтин Кравчук, документ вручив прокурор. Тепер, впевнений адвокат, судових слухань чекати недовго. Вони можуть розпочатись вже до кінця вересня. Військовий хоче скористатись правом на суд присяжних – відповідне клопотання вже підготовлене захистом Александрова.

  Напередодні до затриманого приїхав новий приватний адвокат. Юрист пояснив, що його винайняла родина Александрова. Військовий взяв добу на роздуми - чи відмовлятись від державного захисника Кравчука, який опікувався справою від самого початку, або погодитись на послуги приватного адвоката.

  Інщий затриманий російський військовий, Євген Єрофєєв, обвинувального акту ще не отримав. Вони з Александровим були затримані 16 травня біля міста Щастя Луганської області. Під час перестрілки з українськими військовими Єрофєєв і Александров отримали поранення, після чого потрапили в полон. Їх звинувачують в участі в терористичній організації. Раніше в СБУ заявили, що затримані ГРУшники обміну не підлягають і постануть перед судом.

  Міноборони Росії заявили, що зазначені громадяни є військовими, але нині не служать в Збройних силах Російської Федерації. Міністр юстиції Росії Олександр Коновалов нещодавно заявив, що про обмін Єрофєєва і Александрова на Надію Савченко можна домовитись через дипломатичні канали.

  "Питання не в обміні. Я роблю все, що можу, щоб повернути українських героїв додому. І мені це вдасться, бо у мене є підтримка українського народу та солідарність міжнародного співтовариства. Але різниця між цими людьми величезна", - заявив Президент України Петро Порошенко.

  Попередній матеріал
  Журналіст оприлюднив фото наслідків підриву на міні вантажівки ЗСУ
  Наступний матеріал
  У маріупольській школі зафіксоване масове отруєння дітей
  Теги:
  Loading...