Facebook / Dariia Olifer

Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську закінчилося

  Україна залишається вірною взятим на себе зобов'язанням і готова рухатися в напрямку забезпечення виконання Мінських домовленостей в повному обсязі

  Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі завершила свою роботу. Про це у Facebook повідомила прес-секретар українського представника Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  За її словами, українська сторона акцентувала увагу на тому, що з кожним днем ​​кількість обстрілів на Сході тільки зростає: вчора ця цифра досягла рекордних 91 випадків. Дедалі частіше використовуються заборонені озброєння, в тому числі великих калібрів. У СММ ОБСЄ як не було, так і немає повного доступу до всіх територій, підконтрольним представникам окремих районів Донецької та Луганської областей, включаючи кордон з Росією. Тривають поставки Росією військової техніки, озброєнь і боєприпасів на Донбас.

  "Україна залишається вірною взятим на себе зобов'язанням і готова рухатися в напрямку забезпечення виконання Мінських домовленостей в повному обсязі. Українська сторона налаштована на напрацювання модальностей місцевих виборів на Донбасі відповідно до українського законодавства, стандартів ОБСЄ і під наглядом БДІПЛ ОБСЄ. Вибори є принципово важливим питанням. Водночас Україна не може забезпечити їх проведення виключно власними зусиллями, для цього необхідна політична воля і конструктивний підхід з боку Росії", - підкреслила Оліфер.

  Вона також зазначила, що окрему увагу сьогодні було приділено питанню звільнення заручників. Україна наполягає на допуск експертів Міжнародного комітету Червоного Хреста в місця утримання українських заручників в окремих районах Донецької і Луганської областей та на якнайшвидше звільнення українських громадян.

  Як повідомлялося, засідання контактної групи проходило у закритому режимі. Про його подробиці стане відомо згодом.

  Попередній матеріал
  Поліцейські, які провалили переатестацію, служитимуть на Донбасі – МВС
  Наступний матеріал
  Канадські вчені представили гнучкий смартфон (відео)
  Теги:
  Loading...