5.ua

Законодавство не регулює діяльність українських партизанів на Донбасі – депутат

Передусім немає закону, який би регулював відносини силовиків з партизанами, яких на Донбасі є багато.

Про це під час телемарафону "Україна понад усе" в ефірі "5 каналу" повідомив телефоном з Маріуполя Олексій Рябчин народний депутат від "Батьківщини" Олексій Рябчин. Він повідомив подробиці сьогоднішнього звільнення з-під варти українських партизанів з групи "Равлики".

На засіданні суду були присутні народні депутати Олексій Рябчин ("Батьківщина") та Олег Петренко (БПП). Суд пішов назустріч зверненню народних депутатів про звільнення на поруки "Равлики", які продовжуватимуть готуватись до майбутніх судових засідань уже на свободі.

Щодо планів на майбутнє народний депутат зазначив: "Я хочу щоб відбувся суд – відкритий суд. Народні депутати не мають ніякого наміру тиснути на суд, але є дуже багато не врегульованих законодавством питань, пов’язаних з війною на Донбасі. Хлопці-партизани з групи "Равлики" діяли зокрема і на окупованій території – шукали докази російської агресії, і здійснювали цивільні арешти сепаратистів, у тому числі "міністрів" так званих "ДНР/ЛНР" затримували. Але деякі речі вони не врегульовані законодавчо, як правила взаємодії наших правоохоронних органів та Служби безпеки от з такими групами добровольців-партизанів".

""Равлики" – це не одна група. Дуже шкода, що вони були таким чином розкриті і до них увага медіа (привернута – Ред.). Я думаю, без цього вони б ще змогли зробити багато корисних речей. Таких груп багато, і я думаю, що нам, як Верховній Раді, треба прийняти законодавство, що урегулює стосунки армії, міліції та СБУ з такими групами. І загалом увесь добровольчий рух, який зараз існує – мені здається, що законодавство повинно бути покращене, щоби таких ексцесів більше не було.

Попередній матеріал
На Донеччині загасили пожежу на підірваному газопроводі
Наступний матеріал
Порошенко розпорядився провести часткову демобілізацію
Теги:
Loading...