sbu.gov.ua

За програмою СБУ "На тебе чекають вдома" ще один бойовик покинув терористичне угрупування

  Ще один мешканець Луганської області скористався програмою Служби безпеки України і повернувся на підконтрольну територію України.

  Про це повідомляє прес-служба СБУ.

  До травня 2014 року луганчанин працював на шахті. Після створення так званого "ополчення" ремонтував автомобільну техніку бойовиків. Пізніше служив на блокпості. Залучався до проведення навчальних стрільб.

  У жовтні він дізнався про програму "На тебе чекають вдома" від свого рідного брата – військовослужбовця Збройних сил України. Бажаючи повернутися до мирного життя, чоловік зв'язався із співробітниками СБУ.

  Під час спілкування колишній бойовик закликав мешканців тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей скористатися програмою СБУ, здати зброю та повертатися додому.

  23 жовтня за програмою СБУ "На тебе чекають вдома" ще двоє бойовиків покинули лави "ДНР".

  Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

  Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

  Попередній матеріал
  Верховна Рада ухвалила перші "безвізові" закони
  Наступний матеріал
  Депутати проголосували за заміну назви "міліція" у понад 150 законах
  Теги:
  Loading...