sbu.gov.ua

За програмою СБУ "На тебе чекають вдома" ще двоє бойовиків покинули лави "ДНР"

  СБУ активно продовжує реалізацію програми повернення на підконтрольну Україні територію громадян, які добровільно відмовились від участі в бойових діях на боці терористичних організацій "ДНР/ЛНР".

  Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

  Ще два колишні бойовики приєдналися до своїх родин у Донецькій області, залишивши лави терористів.

  Один з них був активним учасником у сепаратистському русі в Слов'янську, добровільно вступив до терористів "ДНР". Зі зброєю в руках ніс службу на блокпостах, займався збором розвідувальної інформації. Згодом, розчарувавшись у сепаратистських ідеях, звільнився з так званої "армії" фейкової республіки.

  Інший приєднався до терористичної організації "ДНР" влітку минулого року. Ніс службу на блокпостах, зокрема перевіряв документи, займався організацією пропускного режиму, здійснював охорону об’єктів.

  Колишні бойовики, дізнавшись про започатковану СБУ програму "На тебе чекають вдома", звернулися із заявами до правоохоронних органів, зізналися у скоєних злочинах та добровільно погодилися співпрацювати зі слідством. У подальшому це може стати приводом для звільнення їх від кримінальної відповідальності та дасть можливість повернутися їм до мирного життя.

  Нагадаємо, 17 жовтня черговий бойовик незаконних збройних формувань так званої "ДНР" приєднався до своєї родини у Донецькій області.

  Попередній матеріал
  НБУ трохи зміцнив гривню
  Наступний матеріал
  Вето оборонного бюджету США не перешкодить наданню зброї Україні - посольство
  Теги:
  Loading...