Пресуха СБУ 5.ua

За фактом викриття матеріалів у російських офіцерів СЦКК відкрито кримінальне провадження щодо сприяння тероризму - Грицак

За фактом виявлення у офіцерів Російської Федерації в СЦКК матеріалів відкриті кримінальні провадження щодо сприяння діяльності терористичної організації і порушення порядку міжнародної передачі товарів

Про це на брифінгу заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

"2 лютого поточного року нашим слідством зареєстроване кримінальне провадження за статтею 333 Кримінального кодексу України - це порушення порядку передачі товарів, що підлягають державному експортному контролю, а також за статтею 88 зі значком 3 - це сприяння діяльності терористичної організації", - сказав він.

За словами глави СБУ, з вилученими матеріалами буде проведено експертизу. "Зазначені матеріали - з ними зараз проводиться експертиза, вони всі будуть долучені до кримінального провадження", - додав Грицак.

Він також уточнив, що російські офіцери не затримані, необхідно дочекатися результатів експертизи.

"Ці люди не затримані, вони не перебувають, на жаль, в ізоляторі СБУ ... Зареєстроване кримінальне провадження, з матеріалами буде проведена експертиза і після цього, звичайно, стосовно тих осіб, які незаконно ввозили в одному випадку, в іншому вивозили матеріали так би мовити військового подвійного або іншого призначення, вони отримають, скажімо так, свій статус у кримінальному судочинстві", - зазначив Грицак.

Нагадаємо, Служба безпеки України повідомила, що офіцери російської сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню співпрацюють із терористами.

Попередній матеріал
За минулий тиждень статусу учасника бойових дій отримали 411 бійців - Міноборони
Наступний матеріал
Бельгійські вчені довели залежність розумових здібностей від пори року
Теги:
Loading...

Вітчизняний суд уперше підтвердив факт російського вторгнення до України

Шойгу особисто нагородив російських танкістів, поранених під Дебальцевим

Військові навчання, які почала Росія на кордоні з Україною, можуть бути загрозливими - Муженко

Начальник Генштабу: В окупованому Донбасі перебувають 7 тис. російських військових

У Росії почали несподівану перевірку боєготовності на рубежах з Україною

5 канал - трансляція наживо